24 pay – Flexibilné platobné riešenia pre vaše úspešné podnikanie

Platobným riešeniam sa v 24pay venujeme už od roku 2012, kedy sme získali licenciu na poskytovanie platobných služieb. Odvtedy sme v 24pay prešli vývojom. Získali sme ďalších úspešných klientov. Rozšírili sme portfólio našich produktov a služieb. Náš tím sa rozrástol a rastieme ďalej. Nastal preto čas na zmenu našej vizuálnej identity – rebrand značky.


Kto sme

Našu novú vizuálnu identitu sme verejnosti predstavili len nedávno. Je výsledkom práce niekoľko mesačnej práce odborníkov a sme na ňu pyšní. Nové logo a farby značky sú trendy a lepšie odzrkadľujú osobnosť značky a naše hodnoty, ktorými sú KVALITA a HODNOVERNOSŤ. Všetko, čo dodávame je jednoduché, intuitívne, pohodlné, finančne dostupné a efektívne. Sme jednoducho dobrý sused, ktorý rád pomôže, poradí.

Čomu sa venujeme

V 24pay pomáhame uspieť podnikom všetkých veľkostí a typov podľa ich vlastných predstáv. Preto sa neustále snažíme zlepšovať a prinášať moderné, jednoduché a spoľahlivé riešenia v oblasti bezhotovostných platieb.

Našou víziou je prekonávať očakávania klientov pri všetkých službách, ktoré poskytujeme.

V mori ponúk rôznych finančných služieb sme niečo ako špecializovaná predajňa, kde si klienti naplnia všetky svoje digitálne potreby. Naše platobné riešenia boli vyvinuté tak, aby pomáhali firmám:

  • zvyšovať tržby, 
  • získavať nových klientov,
  • a eliminovať zbytočné náklady či riziká. 

Náš nosný produkt – Platobnú bránu 24pay neustále vylepšujeme o užitočné funkcie. Jej aktivácia je jednoduchá (stačí jedna zmluva), rýchla (už od 6 hodín) a bez poplatkov. Samozrejmosťou je bezpečnosť platieb a široká ponuka najpoužívanejších platobných metód, ktoré si klient vyskladá podľa svojich potrieb. 

Od apríla tohto roku sa môžeme pochváliť aj  produktovou novinkou – POS terminálmi 24pay. Okrem online platieb poskytujeme už aj bezhotovostné platobné riešenia pre kamenné prevádzky. V ponuke máme viaceré zariadenia s inovatívnymi technológiami a praktickými funkciami, ktoré sú vhodné do predajní, na cesty a dokonca aj do exteriéru napr. na festivaly či vianočné trhy.

Podpisom zmluvy to u nás nekončí

Žiadne okázalé sľuby len úprimný záujem o riešenia pre klientov. Našim klientom poskytujeme extra servis. K dispozícii sme 7 dní v týždni od 7.00 hod. do 22.00 hod. Okrem toho vás radi podporíme aj formou propagácie na našom webe, sociálnych sieťach, ale aj prostredníctvom sesterských firiem Skupiny DOXX.

Nie je to len o biznise

V 24pay sa okrem služieb v oblasti online platieb zaujímame aj o spoločenskú zodpovednosť. Prostredníctvom Nadácie DOXX podporujeme rozmanité dobročinné projekty, komunity a športové talenty. Medzi najznámejšie z nich patrí: Detská tour Petra Sagana, Nezisková organizácia Návrat, Centrum Náruč a ďalšie.

Sme súčasťou skupiny s dlhoročnými skúsenosťami

Náš príbeh siaha až do roku 1990, kedy začal svoje podnikanie zakladateľ FSM GROUP, doposiaľ známej ako Skupina DOXX, Milan Šmehyl. Okrem 24pay sú súčasťou skupiny aj firmy z oblasti zabezpečovania zamestnaneckých benefitov, tipovania, či hotelových služieb: DOXX – Stravné lístky, DOXXbet, Boutique Hotel Dubná Skala****, Codium a ďalšie.

Zastavte sa u nás v stánku B11. Radi vás spoznáme a porozprávame vám viac o našich službách, produktoch a prípadnej spolupráci.

Tešíme sa na vás!

Tím 24pay