Súčasťou programu sú aj dve workshopové miestnosti

Workshop room #1

Miestnosť pre začiatočníkov v e-commerce podnikaní. Na praktických workshopoch získaš všetko potrebné pre navrhnutie webu a spustenie e-shopu. Za pomoci odborníkov sa dozvieš, ako pripraviť základnú marketingovú stratégiu, naučíš sa spustiť kľúčové procesy pre tvoj nový e-shop, navrhneš si biznis plán. Jednoducho všetky kľúčové e-commerce kroky v jednej workshopovej miestnosti.

Workshop room #2

Či máš malý alebo stredný obrat, 2 alebo 20 zamestnancov, ukážeme ti, ako sa pohnúť ďalej. Praktické workshopy zamerané na výber vhodného trhu pre expanziu, využívanie informácií a dát v tvoj prospech a práca s existujúcimi zákazníkmi (lebo získať nového zákazníka je 6x drahšie :)). Ukážeme ti príležitosť na rast a naštartujeme ťa v priebehu pár hodín.

Nová éra,
doba eshopová!

Pandémia COVID 19 zmenila svet, ako ho poznáme. Spotrebitelia menia svoje správanie na internete. Ceny mediálneho budgetu sa prepadli. Väčšina služieb sa presúva do online sveta.

Otvorila sa obrovská príležitosť na vznik nových lídrov digitálneho sveta. Možno ti chýba len jedno koliesko do strojčeka, aby si ním bol priamo ty. Dáta a informácie sú vo väčšine prípadov práve toto hnacie koleso. Naučíme ťa, ako ho správne namazať, aby sa celý biznis dokonale rozbehol. Prinesieme ti reálne príbehy o raste firiem, ktoré dosiahli úspech, a to aj s obmedzeným rozpočtom bez stoviek zamestnancov.