Expandeco vám pomôže s expanziou do zahraničia

Expandujte a lokalizujte vaše podnikanie bez hraníc. Medzinárodný tím e‑commerce špecialistov z Expandeco pomáha podnikateľom expandovať do zahraničia od roku 2015. Úspešné biznis príbehy za hranicami začínajú výberom toho správneho trhu a pokračujú budovaním stabilnej pozície značiek, predovšetkým vo výrazne rastúcom regióne strednej a východnej Európy.


Pomôžeme vám s expanziou do zahraničia

Máte úspešný e-shop, ktorému už slovený trh nestačí? Expandujte do Európy podobne ako Dedoles, Footshop, Klarstein, Notino, Shooos, Astratex a ďalšie úspešné značky.

V zahraničí nemusíte otvárať firmu a zamestnávať lokálnych ľudí. Náš 70-členný medzinárodný tím pomáha e-shopom s lokálnymi adresami na spracovanie vratiek, profesionálnou zákazníckou podporou na mieru aj s lokalizovaním e-shopu tak, aby pôsobil všade ako doma. Vyskúšajte nezáväzne kontaktovať špecialistov na Expandeco.com. Radi budeme vaším sprievodcom expanziou podnikania na ktorýkoľvek európsky trh. Podobne, ako už pre vyše 300 e-shopov.

Pozrite si príbehy úspešnej expanzie e-shopov na európske trhy:

Expandeco je už trojnásobný držiteľ ceny Deloitte Technology Fast 50 Central Europe. Záleží nám na raste celého česko-slovenského ecommerce trhu. Preto sa snažíme neustále vzdelávať online podnikateľov a ecommerce nadšencov. Všetko podstatné o nás a našich aktuálnych aktivitách sa dozviete v tomto 4-stranovom dokumente.

Pozvánka do stánku Expandeco

Aj náš Expandeco tím vám bude rámci celodenného nabitého programu plného prednášok plne k dispozícii. Oslovte nášho kolegu Tomáša Vrtíka či Filipa Minára, ktorí vám radi poradia ako na expanziu a lokalizáciu vášho e-shopu v rámci európskych trhov.

Pre návštevníkov Upterdamu máme pripravené aj 3 extra bonusy:

  • Polhodinová konzultácia so špecialistom na expanziu.
  • Zvýhodnená ponuka Expandeco služieb na mieru vášmu e-shopu.
  • Vzdelávací obsah Export Academy v hodnote 100 €.

Tretí septembrový štvrtok bude Expandeco pripravené pomáhať s rastom vášho e-shopu za hranice. Tešíme sa na vás už 21. 9. v Senci na Upterdame 2023.