Predstavenie spoločnosti Packeta, garanta Upterdamu

Packeta je digitálna e‑commerce platforma, ktorá udáva trendy v logistike. Zásielky doručuje nielen do výdajných miest a samoobslužných Z-BOXov, ale aj kuriérom priamo na adresu, a to s unikátnou službou minútové doručenie. Packeta je podľa prieskumu KPMG už tretí rok po sebe najobľúbenejšou značkou v oblasti logistických služieb!


Predstavenie spoločnosti

Sme digitálna e-commerce platforma udávajúca trendy v logistike. Internetovým obchodom poskytujeme komplexné logistické služby s bezproblémovým doručením v rámci Slovenska, ako i do zahraničia. Postupne sme sa vypracovali na slovenského lídra v doručovaní zásielok. Zákazníkom ponúkame rýchle a spoľahlivé doručenie tovaru z viac ako 46-tisíc e-shopov nielen zo Slovenska, z Českej republiky a ďalších krajín. Sme súčasťou globálnej skupiny Packeta Group, ktorú založila v roku 2010 v Českej republike Simona Kijonková. Skupina minulý rok doručila neuveriteľných 90 miliónov zásielok do 33 krajín. Naša slovenská entita dosiahla vlani tiež rekordné čísla, a to napriek nepriaznivej situácii na trhu. Nárast tržieb o 23 %, či rekord 280 000 v počte spracovaných zásielok za jeden deň.

Prevádzkujeme jednu z najväčších a najobľúbenejších sietí výdajných miest v strednej a východnej Európe. Zákazníkom vďaka tomu zaisťujeme slobodu a maximálnu dostupnosť v doručovaní.

S viac než 1 200 partnerskými výdajnými miestami a 1 500 Z-BOXmi prinášame modernejšie a ekologickejšie alternatívy klasického doručovania zásielok ako kuriérom na adresu. Naše výdajné miesta a boxy sú dostupné v pešej vzdialenosti a zákazník sa môže sám rozhodnúť, kedy a kde si svoj balík vyzdvihne. Až 98 % zásielok doručíme už na druhý deň od vyskladnenia objednávky e-shopom, čo je dôkazom maximálnej efektivity logistických procesov našej spoločnosti.

Naša prepracovaná mobilná aplikácia Packeta umožňuje zákazníkom kontrolovať stav spracovania zásielky a sledovať jej cestu doručenia. Ako jediný na Slovensku informujeme zákazníkov o presnom čase doručenia vďaka službe minútové doručenie na adresu s online sledovaním kuriéra. Zákazník vie vopred presný čas, kedy mu kuriér odovzdá zásielku do rúk. Zvyšuje to komfort z doručovania a zároveň aj pravdepodobnosť úspešného doručenia zásielky už na prvý pokus.

Prečo sme práve my tou správnou voľbou?

Sme odborníkmi na e-commerce, a teda ideálnym partnerom pre rozvoj vášho biznisu. Stačí jeden systém, jedno napojenie a jeden štítok. Sme odborníkmi na maloobchodný predaj – partnerským prevádzkam prinášame prosperitu, inovácie a zviditeľnenie. Zákazníkom zaisťujeme slobodu a maximálnu flexibilitu v doručovaní. Na trh prinášame nové inovatívne projekty, ktorých cieľom je poskytovať partnerom a zákazníkom najkvalitnejšie doručovateľské služby.

  • Šetríte čas a peniaze – všetko máme v jednom systéme. Naša široká paleta doručovacích metód umožňuje centralizované riadenie a úsporu nákladov, čo vám umožňuje efektívne a ekonomicky spravovať doručovanie vášho tovaru.
  • Pomôžeme vám rásť – s našimi troma možnosťami doručovania a inovatívnymi riešeniami vám pomôžeme zvýšiť zákaznícku spokojnosť a expanziou vášho podnikania na nové trhy.
  • Spolupracujeme s renomovanými prepravcami z celého sveta, čo znamená, že vám ponúkame spoľahlivé a bezpečné doručovanie na globálnej úrovni.

Sme súčasťou skupiny Packeta Group pôsobiacej v 7 krajinách a doručujúcej do 33 štátov sveta. Už tretíkrát po sebe sme sa stali víťazom hodnotenia najobľúbenejších zákazníckych značiek v kategórii logistika na Slovensku, vykonávaného spoločnosťou KPMG. Tiež sa nám darí umiestňovať sa v TOP 3 rebríčku najatraktívnejších zamestnávateľov v sektore Doprava a logistika na portáli Profesia.sk.

Pozvánka na Upterdam od spoločnosti Packeta

Spojte sa s nami ešte dnes a spoločne dosiahneme úspech! Tešíme sa na účasť na Upterdame a aj na osobné stretnutie. Príďte sa porozprávať s našimi šikovnými odborníkmi Managing Directorom Alexandrom Jančom a otvorte s nami diskusiu o výhodách našich služieb, našich inovatívnych riešeniach, či o novinkách na poli e-commerce a logistiky.

Viac info na: www.packeta.sk