Partner Upterdamu ABRA Software – moderný informačný systém

ABRA Software vyvíja a dodáva moderné informačné systémy. Podnikateľom a manažérom pomáhame mať dokonalý prehľad o svojej firme, uvoľňujeme im ruky od administratívy a umožňujeme im robiť správne rozhodnutia. Máme viac ako 30 rokov skúseností s tisíckami úspešných inštalácií robustného ERP systému vo firmách všetkých veľkostí.


Sú za nami tisícky úspešných inštalácií robustného ERP systému u veľkých a stredných firiem. Poskytujeme online cloudové účtovníctvo, riešenie e-commerce, webové a mobilné zákazkové aplikácie. Naše produkty používa vyše 20-tisíc zákazníkov po celom svete.

ABRA dlhodobo tvorí trendy vo svojom odvetví, je aktívnym podporovateľom podnikateľského prostredia, rozvoja firiem a vzdelávania študentov.

E-shopy na Slovensku rastú rýchlo. Ako ich prepojiť s účtovnými a inými programami?

Za posledných desať rokov vzrástol počet online nákupov v krajinách EÚ o jednu štvrtinu. Ako sme na tom my? Podľa údajov Eurostatu spolu s Gréckom, Talianskom a Portugalskom evidujeme nárast o viac ako 30 %. Na Slovensku je viac ako 18-tisíc
e-shopov, ktoré by mali do konca roka dosiahnuť obrat cez 2,5 miliardy EUR.
Ako sa dá v takejto konkurencii obstáť? Napojte svoj e-shop na systém, ktorý rieši účtovníctvo, sklady a cenotvorbu. Máte ho v cloude, má skvelé API a volá sa ABRA Flexi.

Ako začať? Jednotlivé kroky spojte do jedného!

Keď sa e-shop cez API prepojí s ABRA Flexi, začnú sa diať zázraky. To, čo sa predtým muselo robiť manuálne, sa začne diať „samo“. Uveďme si príklad. Do skladu pribudol nový produkt a automaticky sa objaví v e-shope. Zákazník si ho objedná a program z objednávky vytvorí expedičný list a faktúru, ktoré sa následne spárujú s platbou. Po zaplatení tovaru kartou sa hneď zobrazí, že faktúra už bola uhradená. V závislosti od stupňa prepojenia ušetríte množstvo opakovaných krokov a skrátite tak čas spracovania objednávky. Oba systémy udržiavate aktuálne, takže sa nemusíte starať o to, či navzájom sedia. Výsledok? Kľudnejšia myseľ a spokojnejší zákazníci.

ABRA Flexi je srdcom biznisu našej firmy. Máme tu kompletnú skladovú, produktovú a účtovnú agendu, hovorí Katka Horáková, spolumajiteľka e-shopu s dizajnovým nábytkom DesignVille.sk.

Výmena dát medzi e-shopom a ABRA Flexi prebieha prakticky v reálnom čase. Zákazník e-shopu okamžite vidí aktuálne údaje napríklad o skladovej dostupnosti alebo cenách, 
dodáva.

ABRA Flexi ponúka hotové riešenie aj flexibilitu

Keďže ABRA Flexi je vďaka svojej prevádzke v cloude a fungovaniu na Macu bezkonkurenčným systémom na trhu, mnohé spoločnosti s ním nadviazali spoluprácu prostredníctvom doplnkov. Flexi ich má v súčasnosti viac ako 160. Dokážu zabezpečiť rýchle a bezchybné spracovanie objednávok, fakturáciu, prevádzku skladov a zaúčtovania. Vďaka prepojeniu s expedičnými systémami, ako sú Balíkobot alebo TouchStore, sa logistika stáva hračkou.

Praktickou funkciou je napojenie na banky – výpisy sa zobrazujú priamo v účtovníctve a automaticky sa spárujú s platbou. Účtovník potom rieši len drobné nezrovnalosti.
V oblasti marketingu je možné napojenie na e-mailingové služby, ako sú Ecomail, Smartmailing alebo MailChimp.

Pohodlné ovládanie, ktoré sa vám prispôsobí

Vývojári systému ABRA Flexi dali do softvéru tie najlepšie skúsenosti, ktoré firmám vyhovujú. Stačí len niekoľko kliknutí a v softvéri môžete začať obratom pracovať. Používatelia si zároveň môžu systém prispôsobiť tak, aby im čo najviac vyhovoval. K dispozícii sú nastavenia tlačových zostáv, e-mailové šablóny a špecializované používateľské tlačidlá a analýzy, ktoré uľahčujú využívanie integrovaných systémov alebo aplikácií. To okrem iného uľahčuje globálnu expanziu, na ktorú sa aktuálne zameriavajú majitelia DesignVille, ktorí minulý rok spustili európsku verziu svojho e-shopu pre zákazníkov v celej EÚ. „Oceňujeme, že môžeme zahraničným zákazníkom posielať faktúry v angličtine, ktorú sme si na tento účel mohli špeciálne upraviť," hovorí Katka Horáková. Jej zamestnanci patria medzi používateľov, ktorí využívajú webovú verziu ABRA Flexi, ktorá je dostupná na počítačoch, mobilných telefónoch a tabletoch. „Je praktická najmä na tvorbu prehľadov a štatistík,“ uzatvára.