For Best Clients –  tvorba, poradenstvo a prevádzku webových riešení a eshopov

Spoločnosť For Best Clients, s.r.o., sa špecializuje na tvorbu, poradenstvo a prevádzku webových riešení a eshopov s vlastným ecommerce systémom Grandus.


Kto sme?

Spoločnosť For Best Clients, s.r.o., sa zameriava na tvorbu, poradenstvo a prevádzku webových riešení a eshopov. Počas svojho pôsobenia sme mali možnosť spolupracovať a prevádzkovať eshopy naprieč celým spektrom veľkostí a zameraní. Realizovi sme od malých lokálnych riešení, cez eshopy prepojené s desiatkami predajní až po nadnárodné veľké projekty. Na našu prácu sme hrdí a sme pripravení prezentovať sa s ňou kedykoľvek.

Náš ecommerce systém Grandus:

Počas našej praxe sme vybudovali vlastný ecommerce systém Grandus. Jeho architektúra umožňuje rozšírenia a prispôsobenia podľa požiadaviek klienta. Dokážeme implementovať akýkoľvek dizajn, nakoľko architektúra nášho riešenia je úplne oddelená od dizajnu vďaka výkonnému API. Klient tak dostáva robustný systém, ktorý je prevádzkovaný na našich serveroch a je pravidelne aktualizovaný. Backend, ktorý využíva všeobecne rozšírené a dobre otestované technológie, poskytuje všetky potrebné informácie frontendu. Frontend programujeme pomocou najmodernejších technológií tak, aby vyhovoval prísnym nárokom modernej doby vo svete technológií. Vďaka samostatnému API back-endu sme schopní pripájať k eshopu aj rôzne ďalšie aplikácie a analytické systémy.

Silnou stránkou systému Grandus je jeho schopnosť prepojenia so skladovými systémami a kamennými predajňami. Vypracovali sme synchronizáciu, ktorá môže neustále monitorovať dáta zo zdroja, sťahovať tieto dáta a zapisovať ich späť do skladového systému – zákazníci, objednávky a ďalšie požadované informácie. Synchronizáciu zvyčajne nastavujeme v spolupráci so zákazníkom tak, aby splnila všetky očakávania a hlavne, aby nezaťažovala klientske ERP a iné podsystémy.

Konzultácie a poradenstvo:

Okrem programovania poskytujeme aj konzultačné a poradenské služby. Snažíme sa na základe našich odborných poznatkov a skúseností radiť klientom, čo všetko by sa dalo na ich eshopoch zlepšiť či zmeniť, a poskytujeme podporu pri komunikácii s tretími stranami.

Naše skúsenosti sme využili aj na projekte mobilonline.sk. Pri tejto spolupráci sme už vo tretej verzii, a vďaka nášmu prístupu, poradenstvu a programovaniu sme eshop radikálne vylepšili. Jeden zo zaujímavých príkladov nášho poradenstva je identifikácia nižšieho percenta registrovaných objednávok na eshope. Vďaka dôvere klienta a našim technickým úpravám sme toto číslo zväčšili až šesťnásobne.

Prevádzka eshopu je v dnešnej hyperkonkurenčnej dobe veľmi náročná a vyžaduje kombináciu znalostí z viacerých oblastí. Správnou kombináciou poradenstva, programovania a merania dohodnutých metrík eshopu môžete vytvárať prosperujúci a dlhodobo fungujúci eshop. Sme tu, aby sme vám poskytli skúsenosti a ponúkli najlepšie riešenie pre vašich zákazníkov.

Pozvánka do stánku na Upterdam 2023:

Srdečne by sme vás pozvali na osobné stretnutie v našom stánku, kde by sme mohli diskutovať o možnostiach, detailnejšie vám predstaviť našu ponuku služieb, zhodnotiť váš súčasný eshop a poradiť vám. Naše motto je inovácia a nápomocnosť, ktoré považujeme za základné hodnoty našej spoločnosti.