Vďaka patrí všetkým: ako avokádo, aj konferencie majú svoj vrchol

Organizovať konferenciu je ako avokádo. Možno poznáte ten vtip o zrelosti avokáda – a ak aj nie, vynikajúci Mišo Szatmáry ho na afterpárty pripomenul, v kocke: nič nič nič, máte asi tak 30 sekúnd kedy je avokádo zrelé a zrazu ste už po funuse. To isté sa nám stalo aj s lístkami tento rok. Niekoľko mesiacov odušu kampaňujete, potom prídu 2 – 3 dni, kedy to skokovo dopredáte a následne musíte odmietať ďalších záujemcov. Samozrejme, to je príjemný problém a sme zaň nesmierne vďační. Pripravovali sme takú konferenciu, aká nám na Slovensku chýbala a na akej by sme chceli byť, ale bez samotných účastníkov, partnerov a spíkrov by to nešlo.


Včera som na Linkedin spísal svoje prvé dojmy z tohtoročného Upterdamu. Dnes čítam, komentujem a ďakujem za príspevky od ostatných. Mozog mi stále ide na 200 %, toľko myšlienok a podnetov nielen na Upterdam, ale aj celý e-commerce, produkt, Blueweb a ďalšie mi postupne napadajú, celý deň si to spisujem. Tešia ma ako pochvaly na miesto, program, organizáciu ako aj konštruktívna kritika na rôzne organizačné detaily, ktoré môžeme do budúcna vylepšiť. Čo ma teší ale úplne najviac je to, že viackrát zaznela výnimočná a pozitívna atmosféra, niečo čo si naplánujete len veľmi tažko – kedy všetko „sadlo“ tak ako malo byť. Upterdam sme ako Blueweb organizovali prvýkrát, mali sme pred tým obrovský rešpekt a veľa sme sa naučili.

Prečítajte si niektoré komentáre na LinkedIn:

Samozrejme, týmito sentimentálnymi prvými dojmami nekončíme. V piatok sme rozoslali na všetkých návštevíkov dotazník spokojnosti a postupne ho vypĺňate. Budeme sa zaujímať aj o spokojnosť partnerov, spíkrov a konzultantov. Sami máme spísaných dosť postrehov - či uz z príprav alebo zo samostatného konferenčného dňa, čo ide urobiť lepšie. Veríme, že nám z toho celého vyjde, že o rok si to zopakujeme. Čoskoro budeme informovať ✌️

Touto cestou by som sa chcel ešte raz poďakovať všetkým účastníkom, partnerom, spíkrom, internému a externému organizačnému tímu – ĎAKUJEM.

PS: pozrite si v galérii prvé fotografie z môjho telefónu. Ďalší obsah budeme postupne pridávať na naše sociálne siete.