Posúvame hranice! Upterdam 2024 – e-commerce udalosť, ktorú nechcete zmeškať

Je to tu! Hoci je ešte len pár mesiacov od toho, čo sme spolu vypili 1400 kávičiek a 1500 minerálok, čo kofeín vyprchal a bublinky dobublinkovali – prichádzame so skvelou správou. Už teraz sa môžete tešiť na šiesty ročník Upterdamu!


Po veľmi úspešnom minulom ročníku sme spracovali všetky vaše feedbacky, vďaka ktorým môžeme posunúť ďalšiu konferenciu o level UP. Celý náš tím už začal intenzívne pracovať na mnohých vylepšeniach na Upterdam 2024. Ste zvedaví, čo všetko sa za tým skrýva?

Minulý ročník prekonal všetky naše očakávania. Začalo to tým, že sa ho zúčastnilo viac ako 670 nadšencov pre e-commerce. Stoličky počas 18 prednášok boli skoro stále všetky obsadené a neskutočná atmosféra panovala aj na panelových diskusiách. Stále však zostalo množstvo ľudí za dverami, a tak sme sa rozhodli, že kapacity ešte rozšírime.

Odstránime čo najviac rušivých elementov

Rozhodli sme sa, že v hlavnej sále urobíme väčší priestor na sedenie, pričom zónu pre catering oddelíme do samostatnej miestnosti, čím zabezpečíme tiché a ničím nerušené prostredie pre hlavné podujatie.

Podobne sa pokúsime vytvoriť čo najviac pohodlné prostredie pre návštevníkov aj v Expo zóne, a tak s malým pódiom už nebudú v tom istom priestore. Zároveň oddelíme aj poradenskú zónu, ktorá sa rozšíri o ďalších konzultantov, čím sa poskytne viac možností pre interakciu a konzultácie pre našich účastníkov.

Neustále vylepšenia pre lepší zážitok

Už teraz poznáme mená niekoľkých zaujímavých partnerov, s ktorými ste sa mohli stretnúť aj na Upterdame 2023. Pribudnú však aj mnohé nové výnimočné tváre. V panelových diskusiách znížime počet diskutujúcich, čím zväčšíme priestor pre podrobnejšie a zaujímavejšie zdieľanie skúseností.

Po minulom ročníku sme intenzívne vnímali krátke prestávky medzi jednotlivými prednáškami. A tak sme sa rozhodli, že tento rok program síce predĺžime, pričom však zachováme rovnaký počet prednášok. Zabezpečíme tak pre návštevníkov dlhšie prestávky umožňujúce rozsiahlejší networking a návštevu Expo zóny.

Nebude chýbať ani efektívnejšia registrácia, či vylepšenie navigačných tabúľ a stratégie parkovania či odvozu.


Konferencia pre e-commerce nadšencov

Počujete o Upterdame prvýkrát? Nie je to len obyčajná konferencia. Ide o nadštandardné stretnutie ľudí z e-commerce sveta alebo tých, ktorí by doňho chceli viac vstúpiť. A my sme pripravení posunúť minuloročné hranice a vytvoriť nový level tejto konferencie.

Môžete sa tešiť na množstvo inšpiratívnych prednášok, stretnutí, zábavných prvkov programu ako napríklad interakcie s aplikáciou slido, kahoot kvíz či na pestrú paletu vystavovateľov v Expo zóne, kvalitných spíkrov a poradcov. Čas na Upterdame vám bude utekať ako voda aj vďaka skvelému občerstveniu a vrcholom bude parádna a vylepšená afterparty.

Tak čo, ste pripravení na najlepší e-commerce zážitok roka? Odoberajte náš newsletter, kde zverejňujeme všetky informácie z prvej ruky. Majte oči na stopkách, pretože Upterdam 2024 sa blíži.