UPTERDAM 2020 PRESÚVAME NA MÁJ/JÚN 2021.

Ahojte,

prvé e-commerce mesto na svete malo znova otvoriť svoje brány 10.11.2020 v Bratislave. Vzhľadom k aktuálnej situácii presúvame konferenciu Upterdam 2020 „Nová éra, doba e-shopová” na máj/jún 2021.

Okrem kvalitného obsahu prednášok nám záleží na tom, aby sme vytvorili čo najlepší priestor na networking, odovzdávanie praktického know-how počas workshopov a vytváranie nových partnerstiev. Trváme na tom, že konferencia má najväčšiu hodnotu, keď je offline.

Neostávame však ticho. Chceme vám naďalej prinášať kvalitné a praktické informácie zo sveta e-commerce od najlepších odborníkov. V pôvodnom termíne konania konferencie 10. 11. 2020 pripravujeme UP Talks “Kick off doba covidová”. Môžete sa tešiť na interaktívne online gauch-talks plné šťavnatých vedomostí. Preberieme príležitosti na rast a vyššiu ziskovosť e-shopu v dobe covidovej. Tiež prejdeme marketing a komunikáciu so zákazníkmi v období recesie. Vopred ďakujeme za každý zakúpený lístok. Budeme sa tešiť, že vieme byť spolu, i keď v online priestore.

Ďakujeme všetkým, ktorí nám už prejavili svoju dôveru zakúpením vstupenky na konferenciu Upterdam 2020 v tomto neistom období. Vstupenka sa automaticky presúva na nový termín konania konferencie a prístup na UP Talks “Kick off doba covidová” získavate ZADARMO. Ak vám táto možnosť nevyhovuje, garantujeme vám vrátenie plnej sumy za zakúpené lístky. Vstupenky na nový termín konferencie ostávajú v predaji.

Chcel by si sa stať partnerom Upterdamu? U nás to nezačína vyvesením loga na stránke a nekončí stánkom na konferencii. S našimi partnermi realizujeme počas celého roka zaujímavé aktivity. Chceme e-commerce sféru na Slovensku spájať, nie rozdeľovať. Preto sme vďační za každú podporu a priloženú ruku k dielu.

Ďakujeme za dôveru a držme si spoločne palce.

Martina Zvolenská, Denisa Mintálová a celý tím Upterdamu