Marek Ďuračka

Dexfinity špecialista na výkonnostný marketing na Facebooku

Špecialista na výkonnostný marketing na sociálnych sieťach. Skúsenosti z reklamy z veľkých e-commerce hráčov aplikuje na mladé rastúce projekty. Riadi sa heslom “Keď rastú naši klienti, rastieme aj my”.

Adam Cvik

Bloom Hair Spoluzakladateľ

Spoluzakladateľ rýchlo-rastúcej značky Bloom Hair, ktorá ženám prináša prvotriednu starostlivosť o ich vlasy a krásu.

Peter Jakuš

Bloomreach Viceprezident pre Market & Industry Insights

Peter je viceprezidentom pre Market & Industry Insights v spoločnosti Bloomreach. Je zapálený pre rôzne spôsoby, akými dokážu spoločnosti využívať analytické dáta na vytvorenie pozitívneho dopadu podnikania a vnímania ich značky zákazníkmi. Je známym rečníkom v oblasti webovej analýzy a e-commerce, bývalý Google Trainer (bol držiteľom tohto prestížneho titulu až 3 roky po sebe), zakladateľom e-commerce akcelerátora MastersGate a spoluzakladateľom analytickej neformálnej ne-konferencie MeasureCamp Bratislava.

Daniel Sebastián "GoGo" Štrauch

slovenský youtuber, vloger, režisér a podnikateľ

Daniel Sebastián "GoGo" Štrauch založil kanál GoGoManTV, ktorý sa stal najodoberanejším kanálom v CZ-SK s počtom followerov takmer 2milióny. Napísal taktiež knihu GoGo chalan z internetu, založil produkčné štúdio DEADLINE a momentálne pracuje na zatiaľ tajnom projekte, jeho prvom, ktorý má potenciál stať sa revolúciou v sociálnych médiách.

Juraj Bednár

IRISIMO CEO

Zo študenta informatiky po zakladateľa a CEO e-shopu IRISIMO. V roku 2005 vlastnoručne naprogramoval prvú verziu e-shopu, ktorý zakladal (vtedy eHodinky.sk) a dnes pôsobí v 10 krajinách EU. IRISIMO je dominantným hráčom v strednej a južnej Európe a v Pobaltí. K hodinkám sa dostal viac menej náhodou, no dnes sú pre neho srdcovou záležitosťou a v hodinárskej branži sa cíti ako doma.

Pavol Adamčák

Dexfinity CEO

Pavol je riaditeľom Dexfinity. Neustále prichádza s novými inovatívnymi riešeniami pre dosiahnutie maximálnej návratnosti v online marketingu. Vedie tím marketingových špecialistov a konzultantov, ktorý akceleruje e-shopy na 34+ trhoch vrátane USA a Ázie. Špecializuje sa na nastavenie stratégií pre rast e-commerce projektov a automatizáciu riadenia PPC reklamy na maržu a celkový zisk e-shopu. Je spolutvorcom Algoritmu Magic Script, ktorý zvyšuje zisk z PPC reklamy. Niekoľko rokov po sebe bol Google Tréner pre online reklamu a export.

Jakub Jarabica

Blueweb, CEO

Zakladateľ firmy Blueweb, ktorá vyvíja a optimalizuje e-shopy na mieru. Profesne ex-vývojár s bohatými presahmi do SEO, UX a ostatných oblastí e-commerce.

Michal Král

Pricemania, riaditeľ cenového porovnávača Pricemania a e-commerce konzultant

Michal Král pomáha so zvyšovaním obratu a ziskovosti e-shopov už viac ako 13 rokov. Od roku 2007 prevádzkuje popredný porovnávač cien a kvality e-shopov Pricemania.sk, ktorý agreguje viac ako 800 000 produktov z ponuky vyše 9 000 e-shopov. Zároveň je zakladateľom vzdelávacieho projektu Pricemania Academy, cez ktorý prešlo viac ako 2 000 majiteľov a marketérov e-shopov, ktorí formou workshopov a konzultácií naberajú know-how od špičkových expertov z SK/CZ trhu. Michal tiež moderuje inšpiratívne rozhovory, kde predstavuje zaujímavé firmy, ľudí a nástroje z e-commerce odvetvia.

Štefan Chochláč

Bluewinston, CEO

Štefan je CEO spoločnosti BlueWinston, ktorá je najväčším Google Channel Partnerom v CEE. BlueWinston sa zameriava na automatizáciu produktových textov v rámci vyhľadávania. Okrem toho má na starosti aj ďalšie firmy, a to presnejšie ASData, Shopping in EU a Managino. Svojimi skúsenosťami v marketingu prispieva hlavne tým, že sa neustále snaží vyvíjať a vylepšovať aplikácie ktoré sa sústredia na automatizáciu.

Tomáš Vrtík

Expandeco, CEO

Tomáš aktívne pôsobí v e-commerce od roku 2013. V roku 2014 založil Expandeco, v ktorom pomáhajú e-shopom s expanziou do zahraničia. Tomáš má na starosti obchod a strategický rozvoj firmy. Expandeco aktuálne zamestnáva približne 50 špecialistov v 6 európskych pobočkách. Medzi klientov Expandeco patria napr. Notino, Footshop, Bibloo, Astratex, 4home, Digital24, Eyerim a ďalšie medzinárodne pôsobiace eshopy.

Matej Šucha

Mindworx, Managing partner

Vyštudoval prestížnu Copenhagen University v Dánsku a ETH Zurich vo Švajčiarsku, čo mu pomohlo získať medzinárodný rozhľad a dôležité kontakty v zahraničí. Matej je zakladateľom MINDWORX, jedinečnej konzultačnej spoločnosti, ktorá pomáha klientom porozumieť psychológii a behaviorálnej ekonomike v oblastiach ako marketing, predaj, HR a zmena správania.