PREČO BYŤ PARTNEROM

Spájame sa s najlepšími.

Projekt Upterdam nie je len jednodňová konferencia. Je to obrovská komunita malých a stredných e-shopov na Slovensku. Staráme sa o ich pravidelné poradenstvo a vzdelávanie v oblasti e-commerce.

Dôležitosť e-commerce scény sa ukázala aj počas pandémie Covid-19. Tisícky služieb a maloobchodov sa museli rýchlo preorientovať a prispôsobiť dnešnej dobe. Práve Upterdam má byť miesto, kde ich spolu s našimi partnermi navedieme na správnu cestu. Vytvoríme priestor na rast vedomostí, výmenu odborného know-how. Prostredníctvom networkingu prepojíme návštevníkov a vystavovateľov podľa ich kľúčových potrieb.

Zaujal Vás projekt Upterdam a chceli by ste ukázať
svoje produkty a služby návštevníkom?

Hlavné benefity:

  • Pomôžeme vám vyskladať si partnerský balík na mieru.
  • Prepojíme vás priamo s vašou cieľovou skupinou.
  • Vaša značka sa zviditeľní.
  • Stanete sa súčasťou vzdelávania svojich potenciálnych a existujúcich zákazníkov a tým nepriamo zvýšite ich lojalitu.
Ozvite sa nám

Od roku 2017 sme pomohli stovkám e-commerce nadšencov
300 účastníkov | máj/jún 2021 | Bratislava

CHCEM BYŤ SPÍKROM

Myslíte si, že vaše odborné know-how by mohlo byť užitočné pre našich návštevníkov? Napíšte nám! Radi sa s vami zoznámime.

Ak vás odrádza veľké publikum, aj na to máme riešenie. Alternatívou je vedenie praktického workshopu alebo účasť v UP zóne, kde môžete konzultovať problémy a navrhovať riešenia účastníkom prostredníctvom one-to-one stretnutí, ktoré zaručene rozšíria vašu klientelu.

Ozvite sa nám

CHCEM BYŤ SÚČASŤOU REGIONÁLNYCH MEETUPOV

Chcete vystúpiť ako spíker, viesť workshop alebo odprezentovať, ako vaše služby môžu pomôcť účastníkom prostredníctvom case study? Posilnite tak svoj brand aj mimo hlavného mesta a dajte o sebe vedieť v rôznych regiónoch na Slovensku. Teraz aj prostredníctvom online webinárov.

Ozvite sa nám