CHCEM SA STAŤ
PARTNEROM

Ozvite sa nám

CHCEM BYŤ
SPÍKROM

Ozvite sa nám

CHCEM
SA STAŤ PARTNEROM

Svet sa mení rýchlym tempom. Veríme, že úspech patrí tým, ktorí inovujú a neustále sa vzdelávajú. Túžime vytvoriť priestor, kde podporíme podnikateľskú e-commerce sféru na Slovensku, dodáme e-shopárom odvahu snívať vo veľkom a ukážeme im praktické kroky ako na to. Nechceme si hrabať na vlastnom piesočku. Chceme spájať firmy a e-shopárov, aby sme sa spoločne pohli míľovým krokom dopredu.

Naša spolupráca nekončí miestom v Expo zóne a logom na webe. Pomôžeme Vám vyskladať si partnerský balík na mieru a zviditeľníme Vašu značku. Stanete sa súčasťou vzdelávania svojich potenciálnych a existujúcich zákazníkov. Tým nepriamo zvýšite ich lojalitu. Spolupráca trvá počas celého roka a máte tak priestor byť súčasťou:

  • Konferencií

  • Expo zóny

  • Webinárov

  • Online/offline eventov

  • Prezdieľame vaše blogy

Dostanete tak príležitosť rozprávať sa priamo s potenciálnymi záujemcami o Vaše služby.

Ozvite sa nám

CHCEM
BYŤ SPÍKROM

Myslíte si, že Vaše odborné know-how by mohlo byť užitočné pre našich návštevníkov? Napíšte nám! Máte prednášku, workshop alebo case study, ktorá stojí za prezentáciu? Radi sa s Vami zoznámime a dohodneme prípadnú účasť na jednom z našich online/offline eventov.

Odrádza Vás veľké publikum? Aj na to máme riešenie. Alternatívou je vedenie praktického workshopu alebo účasť v UP zóne, kde môžete konzultovať problémy a navrhovať riešenia účastníkom prostredníctvom one-to-one stretnutí, ktoré zaručene zväčšia Vašu klientelu.

  • Účasť na konferencii

  • One to one stretnuria

  • Prezentácia v rámci online/offline eventov

E- commerce na Slovensku rastie, preto netreba čakať na správnu chvíľu. Správna chvíľa je teraz.

Ozvite sa nám

PREČO BYŤ PARTNEROM

Projekt Upterdam nie je iba jednodňová konferencia. Je to obrovská komunita malých a stredných e-shopov na Slovensku. Staráme sa o ich pravidelné poradenstvo a vzdelávanie v oblasti e-commerce.

Dôležitosť e-commerce scény sa ukázala aj počas pandémie Covid 19. Tisícky služieb a maloobchodov sa muselo rýchlo preorientovať a prispôsobiť dnešnej dobe. Upterdam má byť miesto, kde ich spolu s našimi partnermi navedieme na správnu cestu. Vytvoríme priestor na rast vedomostí a výmenu odborného know-how.

Za prvým e-commerce mestom na svete - Upterdamom stojí firma Poradca podnikateľa - rešpektovaný líder v oblasti ekonomicko-právnych informácií a služieb už 30 rokov.

Zaujal Vás projekt Upterdam a chceli by ste ukázať svoje produkty a služby návštevníkom?

Ozvite sa nám

Od roku 2017 sme pomohli stovkám e-commerce nadšencov
Spoločne zdieľame zanietenie pre biznis a pomáhame spoločnostiam rásť