Vystavovateľov budeme postupne zverejňovať.

www.abra.eu

ABRA Software je dynamická technologická firma, ktorá vyvíja a dodáva moderné informačné systémy do firiem zameraných na výrobu, obchod a služby. Software tvorí očami používateľov, je intuitívny, prehľadný a prispôsobivý. Zbiera dáta celej firmy, inteligentne ich triedi a vyhodnocuje. Je bezpečný a dostupný odkiaľkoľvek.

Dozvedieť sa viac
www.absolutumhotel.cz/

Užite si Prahu a wellness súčasne. Hotel Absolutum je novozrekonštruovaný wellness hotel v Prahe. Disponuje štýlovou reštauráciou Salut Restaurant, modernými konferenčnými priestormi a špičkovým wellness centrom. Vo wellnesse si odpočiniete v relaxačných vírivých vaniach, na masáži alebo v rustikálnej fínskej saune. Hotel je umiestnený v širšom centre Prahy – Holešoviciach, len pár metrov od stanice metra Nádraží Holešovice. Električky aj metro Vás odvezú v priebehu niekoľkých minút do historického centra.

Dozvedieť sa viac
www.accai.sk

Accai predstavuje automatizovaný fakturačno-účtovný nástroj, ktorý v sebe kombinuje vystavovanie rôznych druhov dokladov, otvorené bankovníctvo a automatizované účtovníctvo. Nechajte zaúčtovanie e-shopových faktúr, napárovanie platieb a plnenie daňových povinností na Accai. Pomocou interaktívneho reportingu získate absolútny prehľad o Vašich tržbách a pohľadávkach za Vami zvolené obdobie.


Dozvedieť sa viac
www.balikplus.sk/

BALÍK PLUS je sieť internetových obchodov, ktorá slúži na cielené vkladanie reklamných príloh, vzoriek a zľavových kupónov podľa presne určenej cieľovej skupiny priamo do balíkov. Prostredníctvom vkladov do balíkov dokážeme osloviť viac než 3 milióny aktívne on-line nakupujúcich zákazníkov v Českej a Slovenskej republike, Poľsku, Maďarsku, Rumunsku, Chorvátsku, Bulharsku, Ukraine a Slovinsku.

Dozvedieť sa viac
www.blueweb.sk

Tvoríme úspešné e-shopy na mieru. Spájame moderné metódy používateľského výskumu s prvotriednym vývojom. Sme v tom dobrí a baví nás to. Klienti od nás dostávajú jedno e-shopové riešenie, Venalio, ktoré plne automatizuje ich obchodné procesy. 

Zastavte sa pri nás a radi Vám poradíme s Vašim e-shopom.

Dozvedieť sa viac
www.cssshoppingin.sk/

Jediný Google CSS Partner, s ktorým môžu slovenské a české e-shopy využívať zľavu na Google Shopping a Dynamic Remarketing Ads. Vďaka nášmu programu môžete dosiahnuť vyšší počet kliknutí pri zachovaní aktuálnych nákladov, alebo znížiť náklady na reklamu.

Shopping in EU je hrdým nositeľom titulu Premier Google Partner a v súčasnosti náš program využíva viac ako 500 klientov v celej Európskej Únii. Pridajte sa k stovkám e-shopov a začnite inzerovať efektívnejšie.

Dozvedieť sa viac
www.bootiq.io/sk/

BOOTIQ je vývojárska spoločnosť, ktorá je súčasťou skupiny InTeFi. Vytvára komplexné IT projekty pre známe korporácie aj začínajúce startupy. Skupina profesionálnych vývojárov, analytikov, testerov, architektov a administrátorov spoločne pracuje na projektoch, v rámci ktorých vzniká inteligentný softvér či webové aplikácie a poradia si aj so špecifickým zadaním ako je tvorba veľkých databáz, alebo spracovanie a vizualizácia veľkých dát. Zohranú partiu viac ako 400 technologických odborníkov, ktorí aj napriek veľkosti firmy naďalej veria v myšlienku „Smart Software Garage“, nájdete v Bratislave, Nitre, Trenčíne, Poprade, Plzni, Prahe, Jihlave, Zlíne, Olomouci či v Brne. Služby BOOTIQ využívajú firmy ako T-Mobile, Plzeňský Prazdroj, GTS Alive - ISIC, Škoda Auto, Unipetrol, Zoot a viac ako stovka ďalších klientov.

Dozvedieť sa viac
www.chameleoon.sk/

Je webová aplikácia, pomocou ktorej môžete jednoducho a rýchlo vytvárať objednávky prepravy a tlačiť expedičné štítky. Chameleoon pristúpi k vašim objednávkam, či faktúram a za pár sekúnd máte na stole všetky štítky pre vašu dnešnú expedíciu. NEPREPISUJTE a venujte sa dôležitejším veciam.

Dozvedieť sa viac
www.creativesites.sk/

V CREATIVE sites už viac ako 16 rokov tvoríme e-shopy pripravené na úspech. Máme vlastný e-shop systém CREATIVE shop s množstvom funkcií a neustálym vývojom, kreatívnych grafikov, marketingové oddelenie CREATIVE digital pre podporu rastu e-shopov aj pohotový helpdesk tím. Naši klienti dostávajú kvalitné služby pod jednou strechou a úspešne predávajú po celej Európe.

Dozvedieť sa viac
https://d1center.eu/sk/priestory?utm_source=upterdam&utm_medium=upterdamweb&utm_campaign=upterdam_web

Rastie váš biznis alebo ste v nevyhovujúcich priestoroch? Hľadáte nové reprezentatívne firemné priestory pre váš e-shop? D1 Center je multifunkčné centrum situované priamo v logistickej zóne pri Senci. Ponúka cenovo efektívne, flexibilne priestory, tzv. small business units, ktoré si môžete prispôsobiť presne vaším potrebám :

- kancelária + showroom + sklad

- výdajné miesto

- nakladací a zásobovací priestor

Skvelá lokalita iba 15 minút od Bratislavy pod diaľnici D1 a ďalších okolitých miest. Ďalšie benefity: veľké parkovisko pre zákazníkov, kongres & eventové priestory, služby zdieľanej kancelária.

Dozvedieť sa viac
www.daktela.com

Daktela je zkusený tím telekomunikačných expertov, ktorí sa zaoberajú problematikou virtuálnych ústrední a kontaktných centier už viac ako 15 rokov. Vyvíja a prevádzkuje jednu z najväčších VoIP cloudových infraštruktúr v CEE regióne, na ktorú sa každý deň spolieha cez osemsto firemných zákazníkov. Sídlo Daktely je v Prahe, avšak svoje pobočky má už aj na Slovensku, v Poľsku, v Spojenom Kráľovske, v Dubaji a novú na Filipínach.

Dozvedieť sa viac
www.dexfinity.com

Dexfinity je prvý slovenský akcelerátor zameraný na medzinárodný rast e-commerce projektov. Náš tím špecialistov v oblasti marketingu, biznisu a technológií pomáha ambicióznym projektom vo zvyšovaní predajov, budovaní značky a rozvoji podnikania. Vo výkonnostnom marketingu si veríme od roku 2009. Preto si necháme zaplatiť, len ak prinesieme výsledky.

Dozvedieť sa viac
www.digikupon.com

Ľudia sa pozrú na mobilný telefón až 200-krát denne. Je pre nás dnes tou hlavnou obrazovkou. A pre firmy tým najlepším spôsobom, ako sa spojiť so zákazníkmi. Digikupon je softvérová služba pre firmy, vďaka ktorej sa môžu ukázať na uzamknutej obrazovke svojich zákazníkov. Umožňujeme firmám vytvoriť vlastný digitálny obsah, doručiť ho do mobilných peňaženiek svojich zákazníkov a ukázať sa na ich zamknutých obrazovkách s geniálnymi správami presne v momentoch, kedy sú potrebné. S nami si mobilný marketing môžu dovoliť a ľahko ho použiť všetky začínajúce, malé aj veľké firmy. Nemusia kvôli tomu vyvíjať svoju mobilnú aplikáciu.

Dozvedieť sa viac
www.ebenica.sk/kava-pre-firmy/

Pražiareň kávy EBENICA dokáže urobiť z každej šálky kávy vo vašej firme, kaviarni alebo domácnosti chuťový zážitok, ktorý vám dodá nie len energiu, ale urobí vám aj krajší deň.

Dozvedieť sa viac
www.effectix.com

Sme česko-slovenská výkonnostná agentúra, ktorá pomôže vášmu biznisu rásť vďaka účinnému online marketingu. Ako Kľúčový partner Google spolupracujeme s desiatkami firiem doma i v zahraničí. Zvýšime vám predaj a posilníme brand pomocou PPC kampaní, SEO a sociálnych sietí. Navrhneme vám efektívnu stratégiu na mieru.

Zastavte sa v našom Effectix stánku a spoznajte marketingové riešenia presne pre vás.

Dozvedieť sa viac
www.expandeco.com

Firma Expandeco poskytuje zákaznícky servis v 10 jazykoch, zabezpečuje reverznú logistiku a administratívu v zahraničí a mnoho iných služieb, ktoré majú spoločný cieľ. Tým je expanzia e-shopov do zahraničných krajín a to predovšetkým (no nie výhradne) v oblasti strednej a východnej Európy. Expandeco pomohlo, poradilo a posunulo za hranice už viac ako 120 e-shopov. Je lídrom v poskytovaní služieb vo svojej oblasti. Počas svojho fungovania dbá v prvom rade na profesionalitu, ochotu a kvalitu, ktorá závisí najmä od ľudí, na ktorých si dá záležať. Doslova búra hranice a snaží sa urobiť maximum pre váš úspech.

Dozvedieť sa viac
www.fulfillment.sk

Logistika – srdce eshopu. Fulfillment by FHB uz 13. rok expeduje denne desiatky tisíc balíkov do celej EU pre stovky úspešných ecommerce značiek. Zabezpečujeme skladovanie tovaru, pick and pack a dopravu – priamo do rúk koncovému zákazníkovi. Všetky prvky procesu sú v našej réžií – moderné sklady v logistických centrách, automatizované baliace linky a riešenie dopravy a dobierok. Do EU krajín denne jazdia naše line haul nákladné linky s doručovaním cez 80+ kuriérskych firiem .... Takto jednoducho viete aj vy predávať efektívne po celej Európe – z jednej skladovej zásoby a s jedným partnerom.

Dozvedieť sa viac
www.janosikovdvor.sk/

Jánošíkov dvor tvoria originálne rodinné drevenice, postavené a zariadené v tradičnom slovenskom štýle. Unikátnu atmosféru tohto miesta dotvárajú všade prítomné krby, vôňa dreva a domáca kuchyňa v našej reštaurácii. Drevenice sa nachádzajú v blízkosti Jánošíkovho rodiska – Terchovej, v národnom parku Malá Fatra, s očarujúcou prírodou a širokým turistickým využitím.

Po návrate z náročnej túry je možnosť využiť celkom nové wellness s fínskou saunou, infrasaunou alebo parnými saunami. Zábavu pre malých aj veľkých vám zabezpečí 1. Adventure Golf v Zázrivej, ktorý si môžete zahrať v našom areáli.

Dozvedieť sa viac
www.kaspardigital.cz

Lukáš s Danielom sú špecialisti na tvorbu promo videí ako hraných, tak animovaných. Robíme cenovo dostupné videá s dôrazom na pomer cena/kvalita. Vo veľa prípadoch predbehneme mnohonásobne drahšiu konkurenciu našou kreativitou a postprodukciou. Vymyslíme scenár, vyberieme alebo vytvoríme hudbu na mieru, všetko natočíme a postprodukčne upravíme podľa vašich predstáv. Spolupracujeme s malým aj veľkými firmami. Pomocou animácie vysvetlíme akúkoľvek službu alebo benefit. Príďte za nami či už po radu alebo aby sme vymysleli, čím zaujmeme vašich zákazníkov. P.S.: natáčame oficiálne video z celej akcie, takže ako náhle uvidíte kameru, tak sa usmievajte a mávajte. :)

Dozvedieť sa viac
www.kaufland.de/

Kaufland je súčasťou skupiny Schwarz, najväčšieho maloobchodného predajcu v Európe and 4.najväčšieho maloobchodného predajcu vo svete v 33 krajinách, s viac ako 12,500 kamennými obchodmi, 458,000 zamestnancami po celom svete, € 113.3 miliárd hrubého profitu v roku 2019.

Dozvedieť sa viac
www.kreativgang.sk

Sme česko-slovenská akčná marketingová agentúra. Odvádzame precíznu prácu pre ambicióznych klientov. Našu energiu, kreativitu a efektivitu vkladáme do rastu vašej značky. Tvoríme marketingové stratégie, pomôžeme zvýšiť predaje vďaka PPC a optimalizácii kampaní. Spravujeme značkám sociálne siete a tvoríme moderné weby a namakané vizuálne identity. Nájdete nás v Žiline, Bratislave a Prahe. Napíšte nám a postaráme sa o to, aby bolo vašu značku vidieť.

Dozvedieť sa viac
www.aklp.sk

Sme advokátska kancelária, ktorá bezpečne chráni Váš biznis tak, aby ste sa Vy mohli pokojne venovať svojmu biznis plánu. Poskytli sme viac ako 500 právnych riešení v rámci právnej ochrany a sporov v e-commerce oblasti. Poskytovanie právnych služieb a právneho poradenstva staviame na troch základných pilieroch, ktorými sú zodpovednosť, profesionalita a dochvíľnosť.

Dozvedieť sa viac
info.neoship.sk

Neoship predstavuje komplexné expedičné riešenie pre eshopy: Vaše balíky budú spoľahlivo a kvalitne doručované. Vďaka zautomatizovaniu expedičných procesov vyexpedujete z vášho eshopu alebo fakturačného systému rýchlo a pohodlne. Získate prístup do unikátneho expedičného systému s množstvom expedičných funkcionalít.

Dozvedieť sa viac
www.paradigmacc.sk

Umenie komunikovať.

Dozvedieť sa viac
www.payout.one/

Jednoduchý a rýchly online platobný proces, široká ponuka platobných metód a prepracované platobné funkcie pre náročnejšie e-shopy - to všetko sa skrýva v platobnej bráne Payout. Platobné riešenie Payout je zamerané na bezproblémové spracovanie transakcií, vysokú úroveň bezpečnosti, nárast predaja a cenovú dostupnosť. Payout poskytuje viac ako platobná brána.

Dozvedieť sa viac
www.pp.sk

Vydavateľský a vzdelávací dom Poradca podnikateľa je líder na trhu ekonomických a právnch informácií a služieb.

Takmer 30 rokov úspešne pôsobíme na Slovensku aj v Českej republike. Hlavné oblasti našich služieb sú: právo a legislatíva, dane a účtovníctvo, mzdy a personalistika, verejná správa, podnikanie a manažment, vzdelávanie.

Dozvedieť sa viac
www.reago.sk

Reago je online chat na váš web. Je to v prvom rade služba a nie technológia, pretože na otázky vašich zákazníkov odpovedajú reálni, dôkladne vyškolení ľudia.
Časy, kedy je Reago online sú podložené dátami o nákupnom správaní, preto je dostupné 365 dní v roku, cez víkendy aj sviatky od 8:00 do 22:00.

Dozvedieť sa viac
www.riesenia.com/

RIESENIA je oceňovaná agentúra tvoriaca online projekty a marketingové kampane pre ambicióznych klientov, ktorí chcú svojim rastom meniť svet. Žijeme krásnymi a výkonnými e-commerce riešeniami, ktorými pomáhame firmám presadiť sa a zarobiť viac.

Dozvedieť sa viac
www.smartemailing.cz

SmartEmailing je jednotka v českých e-mailingových aplikáciách s marketingovou automatizáciou a stále rastie. Pomáha napĺňať klientom ich ciele, poslanie a vízie.

Dozvedieť sa viac
www.moneyerp.com

Money ERP - informačný systém určený na riadenie malých a stredných firiem, ktorý zjednoduší skladovú agendu, prácu so zákazníkmi, predaj tovaru vo veľkoobchode, maloobchode alebo cez e-shop. Ak chce podnikateľ automatizovať svoje podnikanie, môže využiť sadu rozširujúcich modulov, vďaka ktorým môže riadiť svoj e-shop priamo z Money ERP, zrýchliť vybavovanie objednávok či automatizovať vybavovanie zásielok. Modulárnosť Money ERP umožní vyskladať si riešenie presne na mieru, a získať tak funkcie, ktoré podnikateľ potrebuje k svojmu podnikaniu.

Dozvedieť sa viac
www.trustpay.sk

TrustPay patrí k prvým platobným inštitúciám v regióne, ktoré poskytujú bezpečné platby elektronickým obchodom v celej oblasti EHP. V TrustPay sa zameriavame na poskytovanie inovatívnych platobných služieb pre online firmy s domácim aj celosvetovým dosahom s ponukou služieb ako online spracovanie platieb kartou po celom svete, moderné účty zamerané na spoločnosti s online biznismi ale aj procesovanie kariet pre bankomaty a POS terminály v Európe. 

Dozvedieť sa viac
www.ui42.sk

ui42 je webová agentúra zameraná na e-commerce na Slovensku a v zahraničí. Pod jednou strechou sa nachádza tím špecialistov z oblasti vývoja, UX a marketingu, ktorý pomáha svojim klientom dosahovať exponenciálny rast v online priestore

Dozvedieť sa viac
peterurbanec.sk/

Pomáhame firmám a jednotlivcom zvýšiť efektivitu práce a dosiahnuť lepšie výsledky a zručnosti. Náplňou našej činnosti sú edukačné projekty postavené na know how Petra Urbanca. Tréningy a semináre sú praktické a okamžite aplikovateľné v praxi. V našom tréningovom centre realizujeme obchodnícke, manažérske tréningy a semináre osobnostného rastu a motivácie. Online tréningy patria k najobľúbenejším v SR a ČR. Peter Urbanec je je uznávaný kouč a motivátor s 25 ročnou praxou.

Dozvedieť sa viac
www.vshosting.cz/

Sme experti na profesionálne hostingové riešenia pre IT a e-commerce s viac ako 15 rokmi skúseností. Úspešne u nás bežia viac ako 50 % slovenských a českých e-shopov, vývojárske štúdiá aj korporácie. Spoločne nájdeme vhodné riešenie, zabezpečíme migráciu a Váš projekt budeme spravovať, optimalizovať a škálovať, nech porastie akokoľvek.

Dozvedieť sa viac
www.wy.sk

Webglobe - Yegon poskytuje webhostingové a cloud riešenia, registráciu domén, prevádzku a správu serverov. Hostuje firemné weby, e-shopy, blogy, veľké portály či prezentácie. Pre jednotlivcov a freelancerov, malé tímy, či zabehnuté podniky.

Dozvedieť sa viac
www.zasielkovna.sk

Sme odborníci na odosielanie a doručovanie. Svoju objednávku z e-shopu si bežne môžete vyzdvihnúť už druhý deň na výdajnom mieste, ktoré si vyberiete. S komfortom a starostlivosťou, ktorú si zaslúžite!

Dozvedieť sa viac