Vystavovateľov budeme postupne zverejňovať.

www.expandeco.com

Firma Expandeco poskytuje zákaznícky servis v 10 jazykoch, zabezpečuje reverznú logistiku a administratívu v zahraničí a mnoho iných služieb, ktoré majú spoločný cieľ. Tým je expanzia e-shopov do zahraničných krajín a to predovšetkým (no nie výhradne) v oblasti strednej a východnej Európy. Expandeco pomohlo, poradilo a posunulo za hranice už viac ako 120 e-shopov. Je lídrom v poskytovaní služieb vo svojej oblasti. Počas svojho fungovania dbá v prvom rade na profesionalitu, ochotu a kvalitu, ktorá závisí najmä od ľudí, na ktorých si dá záležať. Doslova búra hranice a snaží sa urobiť maximum pre váš úspech.

Dozvedieť sa viac
www.blueweb.sk

Tvoríme úspešné e-shopy na mieru. Spájame moderné metódy používateľského výskumu s prvotriednym vývojom. Sme v tom dobrí a baví nás to. Klienti od nás dostávajú jedno e-shopové riešenie, Venalio, ktoré plne automatizuje ich obchodné procesy. 

Zastavte sa pri nás a radi Vám poradíme s Vašim e-shopom.

Dozvedieť sa viac
www.effectix.com

Sme česko-slovenská výkonnostná agentúra, ktorá pomôže vášmu biznisu rásť vďaka účinnému online marketingu. Ako Kľúčový partner Google spolupracujeme s desiatkami firiem doma i v zahraničí. Zvýšime vám predaj a posilníme brand pomocou PPC kampaní, SEO a sociálnych sietí. Navrhneme vám efektívnu stratégiu na mieru.

Zastavte sa v našom Effectix stánku a spoznajte marketingové riešenia presne pre vás.

Dozvedieť sa viac
www.pp.sk

Vydavateľský a vzdelávací dom Poradca podnikateľa je líder na trhu ekonomických a právnch informácií a služieb.

Takmer 30 rokov úspešne pôsobíme na Slovensku aj v Českej republike. Hlavné oblasti našich služieb sú: právo a legislatíva, dane a účtovníctvo, mzdy a personalistika, verejná správa, podnikanie a manažment, vzdelávanie.

Dozvedieť sa viac
www.zasielkovna.sk

Sme odborníci na odosielanie a doručovanie. Svoju objednávku z e-shopu si bežne môžete vyzdvihnúť už druhý deň na výdajnom mieste, ktoré si vyberiete. S komfortom a starostlivosťou, ktorú si zaslúžite!

Dozvedieť sa viac
www.bluewinston.com

BlueWinston.com je jedinečný online nástroj, ktorý pomáha e-shopperom a agentúram plne automatizovať tvorbu produktovo cielených kampaní v Google Search & Display. Len vďaka inovatívnym technológiam, ste schopní vytvoriť hneď niekoľko rôznych typov a formátov produktových reklám a pokryť tak už 100% dopytov na produktové vyhľadávanie v Google Search.

Nástroj BlueWinston.com využíva už viac ako 1000 zákazníkov po celom svete a sme hrdí, že vznikol práve na Slovensku.

Pre viac informácií, či záujem o zdarma testovanie nás neváhajte kontaktovať.

Dozvedieť sa viac
www.digikupon.com

Ľudia sa pozrú na mobilný telefón až 200-krát denne. Je pre nás dnes tou hlavnou obrazovkou. A pre firmy tým najlepším spôsobom, ako sa spojiť so zákazníkmi. Digikupon je softvérová služba pre firmy, vďaka ktorej sa môžu ukázať na uzamknutej obrazovke svojich zákazníkov. Umožňujeme firmám vytvoriť vlastný digitálny obsah, doručiť ho do mobilných peňaženiek svojich zákazníkov a ukázať sa na ich zamknutých obrazovkách s geniálnymi správami presne v momentoch, kedy sú potrebné. S nami si mobilný marketing môžu dovoliť a ľahko ho použiť všetky začínajúce, malé aj veľké firmy. Nemusia kvôli tomu vyvíjať svoju mobilnú aplikáciu.

Dozvedieť sa viac
www.aklp.sk

Sme advokátska kancelária, ktorá bezpečne chráni Váš biznis tak, aby ste sa Vy mohli pokojne venovať svojmu biznis plánu. Poskytli sme viac ako 500 právnych riešení v rámci právnej ochrany a sporov v e-commerce oblasti. Poskytovanie právnych služieb a právneho poradenstva staviame na troch základných pilieroch, ktorými sú zodpovednosť, profesionalita a dochvíľnosť.

Dozvedieť sa viac
www.ui42.sk

ui42 je webová agentúra zameraná na e-commerce na Slovensku a v zahraničí. Pod jednou strechou sa nachádza tím špecialistov z oblasti vývoja, UX a marketingu, ktorý pomáha svojim klientom dosahovať exponenciálny rast v online priestore

Dozvedieť sa viac
www.wy.sk

Webglobe - Yegon poskytuje webhostingové a cloud riešenia, registráciu domén, prevádzku a správu serverov. Hostuje firemné weby, e-shopy, blogy, veľké portály či prezentácie. Pre jednotlivcov a freelancerov, malé tímy, či zabehnuté podniky.

Dozvedieť sa viac