Spoločne k úspechu na Upterdame s Payout a Hronček & Partners

V Expozóne na tohtoročnom Upterdame sa môžete tešiť na inovatívnu platobná bránu Payout a ich partnera - advokátsku kanceláriu Hronček & Partners, s ktorým sa spojili, aby návštevníkom poskytli ešte väčšiu pridanú hodnotu. Obe tieto spoločnosti vám pomôžu, aby vaše online podnikanie prebiehalo hladko a bez problémov. Prečítajte si tento článok a obe spoločnosti spoznajte bližšie.


Bezproblémové fungovanie e-shopov bez zbytočných komplikácii je pre podnikateľov a ich klientov kľúčovou záležitosťou. V Expozóne na tohtoročnom Upterdame sa môžete tešiť na inovatívnu platobná bránu Payout a ich partnera - advokátsku kanceláriu Hronček & Partners, s ktorým sa spojili, aby návštevníkom poskytli ešte väčšiu pridanú hodnotu. Obe tieto spoločnosti vám pomôžu, aby vaše online podnikanie prebiehalo hladko a bez problémov. Prečítajte si tento článok a obe spoločnosti spoznajte bližšie.

Jednoduché a efektívne platby s Payout

S Payout platobnou bránou jednoducho a efektívne pokryjete celé portfólio platobných metód ako: platba kartou, Apple Pay, Google Pay, Zrýchlené bankové prevody, QR kód či Buy Now Pay Later. Veľkou výhodou, ktorú táto platobná služba poskytuje je pripísanie finančných prostriedkov na účet okamžite a budú vám kedykoľvek k dispozícií. Okrem toho Payout integruje platobné služby priamo do softvérových produktov a platforiem. Od prístupu k bankovým účtom v reálnom čase až po riadenie platieb na jednom mieste.

Zabezpečte si okamžitý prístup, bezpečnosť a riešenia na mieru

Jedným z benefitov, ktoré Payout ponúka je možnosť začať s ich službami úplne zdarma. Zriadenie Platobného účtu si nevyžaduje žiadne poplatky a môžete si tak vyskúšať ich kvalitné služby bez akéhokoľvek rizika či záväzkov. Proces platby cez Payout je jednoduchý, bezproblémový, a zároveň minimalizujúci riziko nespracovania platby, pričom úspešnosť platieb je až 99,9%.

A čo tak riešenia na mieru? S využitím najnovších technológií a osobným prístupom dokážu v krátkom čase poskytnúť optimálne riešenia, ktoré budú presne zodpovedať vašim požiadavkám.

S viac ako 750 miliónmi eur spracovanými v 14 krajinách Európy a viac ako 600 000 spokojnými zákazníkmi hovorí táto spoločnosť za seba. S platobnou bránou Payout získate partnera, na ktorého sa môžete spoľahnúť.

Individuálny prístup v spoľahlivých rukách s Hronček & Partners

Pri voľbe právneho poradcu nie je dôležité len nájsť spoľahlivého partnera, ale aj skúseného odborníka s individuálnym prístupom. Hronček & Partners je preto ideálnym partnerom pri

riešení právnych problémov. Spolupracuje s viacerými subjektmi na trhu, čo zaručuje odbornosť a kvalitu ich služieb. Využíva najnovšie technológie a postupy, vrátane elektronickej komunikácie so súdmi a štátnymi orgánmi, čím vám zabezpečujeme efektívnosť a rýchlosť v každej veci.

Kľúč k úspechu vo svete online podnikania

Hronček & Partners má bohaté skúsenosti v oblasti online práva vďaka čomu vám ľahko porozumejú a pomôžu s komplexnými právnymi otázkami spojenými s online podnikaním, ako je ochrana dát, e-obchodné zmluvy, autorské práva a ďalšie. Sú vždy v kontakte s najnovšími právnymi predpismi a zmenami v oblasti online podnikania, čo vám umožní byť v súlade so všetkými potrebnými normami. Aktuálne je veľmi dôležité dobre sa pripraviť na všetky zmeny súvisiace s novelou Zákona na ochranu spotrebiteľa. Aj s týmto vám táto advokátka kancelária rada pomôže a v tejto oblasti vám ponúka bezplatnú analýzu. Dôvernosť a diskrétnosť sú základné priority, ktorými sa riadia a preto budú vaše dôležité informácie vždy bezpečí. Hronček & Partners sú tu pre vás, aby vám pomohli chrániť váš online obchod a dosiahnuť všetky vaše ciele.

Digitálne podnikanie bez obáv: Hronček & Partners a Payout vám pomôžu

Ak podnikáte online, dodržiavanie správnych postupov a nastavení v oblasti platobných brán je kľúčom k minimalizácii rizika reklamácií a chargebackov. Payout a Hronček & Partners sú pripravení poskytnúť vám v tejto oblasti cennú pomoc a poradenstvo. S ich odbornými tímami môžete spolupracovať na nastavení optimálnych platobných procesov, monitorovaní a riadení rizika, na výbere správnej platobnej brány, na analýzach právnych otázok v online podnikaní či nastavení GDPR na vašich e-shopoch a mnohých ďalších. Stretnite sa s nimi už 21. Septembra 2023 v Expozóne konferencie Upterdam v stánku B20.