Seznam.cz – obsahová, reklamná, technologická, znalostná, sociálna a komunikačná platforma

Seznam.cz navštívi mesačne viac ako 8,4 mil. používateľov, čo predstavuje 95 % českej internetovej populácie,  a je tak najnavštevovanejšia stránka českého internetu. Pre veľa Čechov je domovská stránka Seznam.cz vstupnou bránou do internetu. Takmer polovica z nich má Seznam.cz nastavený ako svoju domovskú stránku vo svojom prehliadači.


Pomôžeme vám sa zviditeľniť

Využite sily Seznamu pre budovanie značky, zvýšenie návštevnosti na vaše stránky a informovanie o vašich produktoch.

Sklik (www.sklik.cz) je reklamný systém prevádzkovaný spoločnosťou Seznam.cz, ktorý umožňuje zobrazovanie reklamy vo vyhľadávaní na Seznam.cz ako aj na najnavštevovanejších webových stránkach na českom internete. Reklama na Skliku zasahuje viac ako 95 % všetkých českých používateľov internetu.

Prečo Sklik

  • Vaša reklama sa zobrazuje vo vyhľadávaní Seznam.cz. Platíte iba za návštevníka, ktorý si preklikne na vaše stránky. Sami si určíte za koľko.
  • Zasiahnete 95 % českej internetovej populácie. Vaša reklama sa zobrazí vo vyhľadávaní Seznam.cz a na najčítanejších weboch českého internetu: Novinky,cz, Super.cz, Proženy.cz, Sport.cz, homepage Seznam.cz, iDnes.cz, Blesk.cz, Nova.cz a ďalších 3000 weboch.
  • Ukážete sa tým, ktorý vás hľadajú. Zákazníkovi padnete do oka práve vo chvíli, keď aktívne hľadá čo ponúkate. Nikdy vás neuvidí radšej
  • Môžete cieliť na región. Sklik umožňuje zacieliť vašu reklamu na kraje a okresy a môžete tak osloviť svojich zákazníkov presne tam, kde sa nachádzajú.
  • Vďaka štatistikám máte jasno. S Sklikom vždy viete koľko ľudí vás videlo, kliklo na vás, koľko sa zaregistrovalo alebo nakúpilo. Jednoducho tak vyhodnotíte prínos reklamy.
  • Máte absolútnu kontrolu. Pod kontrolou máte nielen investície do reklamy ale aj jej efekt. Pokiaľ nezaberá podľa vašich predstáv, môžete texty a bannery inzerátov kedykoľvek vymeniť.

Viac informácií o Skliku nájdete na stránke

https://www.sklik.cz/

Pozvánka do stánku

Radi vás privítame v partnerskej zóne na stánku C7 a poradíme vám ako efektívne realizovať vaše kampane v Českej republike. Svoje znalosti si môžete overiť aj v interaktívnom kvíze.
Tešíme sa na vás.