Malí podnikatelia aj ostrieľaní e-shopári, Shoptet ponúka nekonečné možnosti sveta e-commerce

Shoptet je lídrom na československom trhu v oblasti prenájmu e‑shopových riešení, ktorému v súčasnosti dôveruje vyše 34-tisíc klientov. Obľúbený je najmä pre svoje jednoduché a intuitívne ovládanie. Majiteľom e‑shopov poskytuje komplexné riešenie, v ktorom nájdu všetko potrebné pre ich online podnikanie. Objavte nekonečné možnosti e‑commerce aj vy!


Shoptet sa už od roku 2009 špecializuje na prenájom e-shopových riešení, ktoré sú obľúbené najmä pre svoje jednoduché a intuitívne ovládanie. V priebehu rokov sa spoločnosť postupne vypracovala na pozíciu lídra československého trhu a momentálne na tejto platforme funguje vyše 34-tisíc e-shopov. Zaujímavosťou je, že aj napriek vlaňajšiemu poklesu celého e-commerce segmentu, sa e-shopom na Shoptete darilo a aj napriek kríze vykázali medziročný rast.

Prečo práve Shoptet?

Jednoduché ovládanie, ktoré zvládne naozaj každý

Či už ste mamička na materskej alebo ostrieľaný e-shopár, veríme, že svoje podnikateľské sny si s nami dokáže splniť naozaj každý. Užívateľské prostredie Shoptetu je veľmi intuitívne a svoj e-shop si na ňom dokáže vytvoriť ktokoľvek, aj bez nutnosti technických znalostí. Vy sa sústredíte iba na svoje podnikanie, o všetko ostatné sa postaráme my.

Všetko čo potrebujete, v jednom balíku

Dopravy, sklad, fakturácia, porovnávače tovaru…funkcie, bez ktorých sa v súčasnosti nezaobíde žiaden e-shop. Shoptet ponúka komplexné riešenie, ktoré obsahuje všetky potrebné napojenia pre úspešné fungovanie vášho online podnikania. Okrem základných doplnkov, ktoré sú súčasťou jednotlivých taríf, si môžu e-shopári vyberať z viac než 280 doplnkov, ktoré posunú e-shop na ešte vyššiu úroveň.

Štýlový dizajn s optimalizáciou na konverzie

Starostlivo pripravené, responzívne a 100 % funkčné šablóny, ktoré si prispôsobíte presne podľa svojich potrieb. Pri vývoji všetkých šablón spolupracujeme s odborníkmi, pričom dbáme na ich vysokú funkčnosť a konverzný pomer. Ak by ste si predsa len nevybrali z našich základných šablón, môžete využiť šablóny od externých partnerov, alebo si nechať upraviť šablónu kodérom.

GDPR a právne náležitosti

Svet e-commerce býva občas dynamický aj z právneho hľadiska. Ak nechcete riskovať pokuty, je potrebné zmeny v legislatíve priebežne sledovať a v prípade potreby technicky implementovať na váš e-shop. Pri e-shopoch na mieru tak vznikajú pri každej zmene dodatočné náklady. V cene Shoptetu máte zahrnuté pravidelné aktualizácie, takže nemusíte mať žiadne starosti. O právnych novinkách v oblasti e-commerce taktiež proaktívne informujeme a edukujeme našich klientov.

Najpohodlnejšie riešenie platieb pre e-shopy

Platba kartou je dnes pohodlnou a obľúbenou platobnou metódou čoraz väčšieho počtu zákazníkov. Doprajte im tento komfort aj vy s platobným riešením Shoptet Pay. Zabudnite na zdĺhavé vybavovanie a množstvo papierovačiek, platobná brána môže byť aktívna na vašom e-shope už do 24 hodín od vyplnenia žiadosti. Výhodou je, že zákazník pri platbe nemusí opustiť e-shop, vďaka čomu dochádza k minimu nedokončených platieb.

Podpora, na ktorú sa môžete vždy spoľahnúť

Občas sa môže stať, že narazíte na problém, s ktorým si neviete dať rady. Ani v tomto prípade nemusíte prepadávať panike, chrbát vám kryje naša zákaznícka podpora a technickí špecialisti.

S partnerom to ide ľahšie

Potrebujete nakopnúť marketing, vylepšiť e-shop, či nájsť spoľahlivého účtovníka? S našimi Partnermi to bude hračka. Shoptet Partneri sú špecialisti z rôznych oblastí s presahom do e-commerce. Firmy a freelancerov si pred zaradením do nášho programu dôkladne preverujeme. Vieme vám tak zaistiť najkvalitnejšie služby, ktoré naštartujú váš biznis.

Bezplatné vzdelávanie

Záleží nám na tom, aby ste boli úspešní vo svete e-commerce. Aj preto pre vás pripravujeme množstvo bezplatných edukačných materiálov, webinárov, či zaujímavých článkov s tipmi, ako posunúť vaše podnikanie ešte o krok ďalej.

Pozvánka do stánku Shoptet

Chcete objaviť nekonečné možnosti e-commerce aj vy? Navštívte náš stánok na UPTERDAME 21. 9. 2023, alebo si vyskúšajte testovaciu verziu Shoptetu na 30 dní zadarmo.